KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 4413440
nr 441 3440
Teckning
1700-tal, sign Åkerström, Dubbelsidig, 19 x 25, (fettfläckar)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:01
700 kr
1.000 kr
1.500 kr